• فروش عمده و خرده مصالح معماری و دکوراسیون داخلی   .     مشاوره رایگان: ۰9143311123         

رویه های بازگرداندن کالا

 تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت مشتریان نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏ های فروشگاه مرمردکو بوده است. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی فروشگاه مرمردکو خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:


 

اشکال در کالای خریداری شده

اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 1 روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن  04133301608 و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما - در وب سایت - به خدمات پس از فروش فروشگاه مرمردکو اطلاع داده شود. کارشناسان خدمات پس از فروش ما ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. در صورتی که نقص یا ایراد توسط کارشناسان فروشگاه مرمردکو تأیید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با طرح و رنگ دیگری جایگزین نمایید. 
در صورت جایگزینی و تعویض کالای خریداری شده و تحویل گرفته شده با طرح و رنگ دیگری از همان کالا، هزینه حمل و نقل کالا از انبار تا مقصد تعیین شده و بالعکس به عهده خریدار می باشد. برای ارسال کالای دارای ایراد به فروشگاه مرمردکو، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
  توجه: در صورتی که کالای خریداری شده تحت هر شرایطی دارای اشکال یا دارای خط و خش بوده و یا مطابق با درخواست نباشد،  خریدار حق دارد کالا را از باربری تحویل نگرفته و ضمن اطلاع، عینا عودت دهد. 

 توجه: این سرویس اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا و یا نصب و اجرای غیر اصولی در محل، ایجاد می شود را شامل نمی شود. 

از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، به محض تحویل کالا با انبار به صورت صحیح و سالم، بلافاصله مبلغ عودت داده خواد شد. 

 مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات مندرج در سایت

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:
در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ، خط و خش، و یا شکستگی که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی 1 روز پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه مرمردکو اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. 
جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن 04133301608 و یا 09142791123 و یا از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش فروشگاه مرمردکو اطلاع داده شود. 
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، مانند وجود عکس روی محصول و یا مشخصات روی بسته بندی، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که سلفون بسته بندی محصول، کنده نشده و محصول در محل نصب نشده باشد. به عبارتی محصول از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش فروشگاه مرمردکو، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تأیید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، به محض تحویل کالا به انبار به صورت صحیح و سالم، بلافاصله مبلغ عودت داده خواد شد.

  توجه: هزینه های ارسال کالا در صورت تأیید ایراد و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت، به عهده فروشگاه مرمردکو است.   

 آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه مرمردکو تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.  آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 1 روز کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه مرمردکو اطلاع داده شود.  کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور، به خدمات پس از فروش فروشگاه مرمردکو ارسال شود.  در صورتی که آسیب های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه مرمردکو عودت شود.  

انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش فروشگاه مرمردکو اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.  در صورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 1 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود. 
برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط فروشگاه مرمردکو دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.  از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تأیید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، به محض تحویل کالا به انبار به صورت صحیح و سالم، بلافاصله مبلغ عودت داده خواد شد.  جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن 04133301608 و 09142791123 به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه مرمردکو اطلاع داده شود.