• فروش عمده و خرده مصالح معماری و دکوراسیون داخلی   .     مشاوره رایگان: ۰9143311123         

بین کابینت

 بین کابینتی ماربل شیت از نظر مقاومت در برابر ضربات از کاشی ها مقاوم تر هستند و در اثر ضربه های محکم خرد نمی شوند.

در گذشته اغلب برای اجرا و نصب بیشتر از سرامیک و یا کاشی استفاده میشد ولی اکنون بیشتر از ورق های ماربل شیت استفاده میشود که ظاهری مدرن تر و زیباتر نسبت به کاشی ها دارند.

بین کابینتی های ماربل شیت تنوع بسیار زیادی است به خاطر همین موضوع اگر شخصی در انتخاب سرامیک یا کاشی ، دیوارپوش و قرنیز دیوار خود سخت گیر باشد با توجه به تنوع در رنگ و طرح که دارد میتواند هر شخص سختیگری را قانع کند.

از مزیت های ورق های ماربل شیت می توان به موترد زیر اشاره کرد:

اودوو - نمونه 1 برای سه ستون

ضد آب (waterproof)

این ورق ها کاملا ضدآب هستند و در بین کابینت ها هیچ مشکلی از نظر رطوبت ایجاد نمی کند و حتی می توانید این ورق ها را با انواع مواد شوینده بشوئید.
این قابلیت به دلیل وجود لایه UV بر روی محصولات می باشد که این امر موجب براقیت و مقاومت در برابر نفوذ آب و مواد شوینده شده است.

اودوو - نمونه 1 برای سه ستون

وزن سبک و قابل حمل

یکی از مزیت های این ورق ها سبک بودن آنها است و این ویژگی باعث شده است تا حمل و نقل این ورق ها آسان تر شود و هزینه ی ارسال چندانی نداشته باشد.

اودوو - نمونه 1 برای سه ستون

ضد ضربه و ضد خش

نسل جدید دیوارپوش های PVC  (ماربل شیت) دارای پوشش UV هستند و این امر موجب شده است تا این ورق ها در مقابل خدوخش مقاوم باشند.
همچنین این ورق ها در برابر ضربه های محکم نیز مقاومند.

اودوو - نمونه 1 برای سه ستون

مقاومت در برابر حشرات 

ورق های ماربل شیت می توانند حشرات موذی را از خود دور نگه دارند و به هیچ عنوان هیچ حشره ای نمی تواند از این دیوارپوش ها بگذرد.
هیچ حشره ای نمی تواند از این ورق ها بگذرد؛ چراکه این ورق به نوعی فشرده هستند و توپر هستند و هیچ چیزی نمی تواند از این ورق ها بگذرد.

اودوو - نمونه 2 برای سه ستون

مقاوم در برابر حرارت (fire resistant)

این ورق ها را می توانید با خیال راحت در پشت اجاق گاز و بین کابینت نصب کنید؛ چرا که این دیوارپوش ها در مقابل حرارت مستقیم تا 85 درجه سانتیگراد مقاومند.
همچنین اگر هیچ حرارت مستقیمی با این ورق ها برخورد نکند، هیچ محدودیتی دمایی وجود تدارد و می توانید با خیال راحت این ورق ها را استفاده نمائید.

اودوو - نمونه 3 برای سه ستون

نصب آسان (easy installation)

ورق های ماربل شیت یا همان نسل جدید ورق های PVC  را به راحتی و بدون نیاز به هیچگونه ابزار پیچیده ای و با کمک کاتر می توان در اندازه های مختلف برش داد.
جهت مشاهده نحوه نصب ورق ها ماربل شیت شما می توانید با رفتن به بخش وبلاگ های سایت  آن را مشاهده نمائید و یا روی متن زیر کلیک کنید.
مشاهده آموزش