• فروش عمده و خرده مصالح معماری و دکوراسیون داخلی   .     مشاوره رایگان: ۰9143311123         

گروه قرنیز و ابزار‌های تکمیلی

قرنیزها شاخه های پروفیلی برجسته ای هستند که علاوه بر زیبایی بخشی به محیط از مقاومت بسیار مناسبی نیز در برابر ضربه های ناگهانی در مکان های پرتردد مانند ورودی ها و جلوگیری از آسیب دیدن نازک کاری دیوارها در اثر برخورد وسایل مختلف دارند.

موارد کاربرد

از قرنیز ها و ابزار در تزئینات سقف، پارتیشن، ستون، چهارچوب در و پنجره و آسانسورها استفاده می شود. مقاومت در برابر نفوذ رطوبت، قابلیت شستشو و انعطاف پذیری بالا از جمله ویژگی های اصلی قرنیز های ساخته شده از متریال جدید pvc هستند.

تنوع طرح

برای انتخاب طرح قرنیز مورد نظر خود میتوانید کد رنگ مربوطه را در قسمت گونه بندی آن محصول انتخاب کنید و یا از صفحه کالیته رنگ، محصولات مرتبط به طرح مورد نظر خود را رویت کنید.

جنس متریال

قرنیزها و ابزارآلات عرضه شده در فروشگاه مرمردکو بر حسب نوع متریال منطبق با دیوارپوش ها به سه دسته محصولات ساخته شده از مواد PVC، UPVC و پلی استایرن تقسیم بندی می شوند.

ابعاد و اندازه

تمامی انواع قرنیزها و ابزارهای تکمیلی در شاخه های سه متری عرضه می شوند بجز قرنیزهای پلی استایرن مدل دکوراتیو که طول 2.8 متری دارند. ارتفاع قرنیز ها بسته به نوع سایز آنها متغیر است.

روش نصب

 قرنیزها و ابزارهای تکمیلی مشابه دیوارپوش های هم نوع خود از طریق چسب سیلیکونایزد نصب می شود. استحکام، قابلیت شستشو و انعطاف پذیری از ویژگی های اصلی این محصولات است.

 
 
مجموعه‌های قرنیز و ابزارآلات تکمیلی

فروشگاه مرمردکو مجموعه های متنوعی از قرنیزها و ابزارآلات تکمیلی در انواع سایز، طرح و جنس مواد تشکیل دهنده را به مشتریان خود عرضه می کند که هماهنگ با طرح دیوارپوش های بکارگرفته شده و نیازمندی های پروژه های دکوراسیون داخلی، قابل انتخاب و بکارگیری می باشند:

قرنیز فریم در انواع سایز
مشاهده محصولات
ابزار کنج داخلی (اسکوتی)
مشاهده محصولات
قرنیز سقفی سایز 135
مشاهده محصولات
ابزار قرنیز قاب فریم
مشاهده محصولات
قرنیز کف سایز 120
مشاهده محصولات
ابزار فیتیله (حاشیه)
مشاهده محصولات
ابزار نبش داخلی
مشاهده محصولات
ابزار برجسته سایز 150
مشاهده محصولات
ابزار نبش بیرونی
مشاهده محصولات

قرنیزهای پارکتی و ابزارآلات متفرقه

دسته‌بندی قرنیزهای pvc

انواع مختلف قرنیز و ابزارالات تکمیلی با قابلیت عبور دهی کابل و سیم، دوام و انعطاف پذیری بالا، قابلیت شستشو و در طرح های متنوع سنگ مرمر براق

دسته‌بندی قرنیز‌های پلی‌استایرن دکوراتیو

قرنیزهای توپر فومیزه در انواع مدل ساده و برجسته با تنوع طرح سنگ و چوب، انعطاف پذیر، با دوام، مقاوم در برابر رطوبت و جایگزین مناسب MDF

دسته‌بندی قرنیز‌های UPVC

قرنیز و ابزارالات ساخته شده از متریال پی وی سیِ سخت، بسیار مستحکم و بادوام، آنتی باکترال و در تنوع پانزده طرح مختلف سنگ مرمر براق