• فروش عمده و خرده مصالح معماری و دکوراسیون داخلی   .     مشاوره رایگان: ۰9143311123         

روش های پرداخت

پرداخت نقدی

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، این امکان را فراهم آورده ایم در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر تبریز باشد، هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند. 

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع تر انجام شود.

 
سازمان یار• متن و تصویر
سازمان یار• تصویر و متن

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش هایی که محل تحویل آنها شهر تبریز است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. این کار از طریق دستگاه های کارت خوان سیار (POS) قابل انجام است.

پرداخت به صورت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway یا درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند و فیش واریزی را به شماره 04133299326 فکس نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی یا موبایل بانک استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می‌کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.
- شماره کارت 6393461032999852 بانک سینا به نام محمدرضا عزیززاده
سازمان یار• متن و تصویر
سازمان یار• تصویر و متن

واریز به حساب

مشتریان محترم در صورتی که به هیچ یک از روش های الکترونیکی امکان پرداخت وجه برایشان ممکن نشده باشد و یا تمایل به پرداخت حضوری در بانک دارند، می توانند مبلغ خرید را به شماره حساب ذیل پرداخت و فیش واریزی را به شماره 04133299326 فکس نمایند.
- حساب شماره 342327600091 نزد بانک سینا به نام محمدرضا عزیززاده
- حساب شماره 612007900 نزد بانک کشاورزی به نام محمدرضا عزیززاده

پرداخت آنلاین

همه مشتریان فروشگاه مرمردکو می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های اینترنتی موجود در سایت فروشگاه مرمردکو و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. 
توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود. 
سازمان یار• متن و تصویر

شیوه های ارسال

ارسال رایگان

تحویل رایگان فروشگاه مرمردکو ویژه سفارش های با محل تحویل شهر تبریز است. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 14 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت 14 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.
توجه: تحویل رایگان فقط شامل سفارش های اینترنتی با ارزش بیش از 700 هزار تومان می‌شود.
هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف فروشگاه مرمردکو با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

ارسال با باربری

خریدهای خارج از تبریز (سراسر کشور) که به صورت عمده یا خرده انجام شود، توسط باربری ارسال می شود. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.
توجه: در ارسال سفارش از طریق باربری، هزینه انتقال بار از انبار مرمردکو تا باربری به صورت رایگان خواهد بود و هزینه حمل از باربری تا مقصد براساس تعرفه شرکت حمل و بر عهده خریدار است.

تحویل در انبار

مشتریانی که راغب باشند تا خریدهای خود را شخصا" حمل نمایند، این امکان را دارند که با هماهنگی مجموعه مرمردکو و با در دست داشتن فاکتور فروش به محل انبار و یا فروشگاه مراجعه کرده و اقلام درخواستی خود را تحویل بگیرند.

سوالات متداول

این امکان فقط برای مشتریان و همکارانی که قبلا" برای پرداخت از طریق چک با آنها طی مذاکراتی به توافق رسیده ایم وجود دارد.

این روش پرداخت منوط به تایید واحد فروش و مختص مشتریان تایید شده فروشگاه مرمردکو می باشد.

مدت زمان ارسال سفارش به شیوه ارسال و روز دریافت سفارش بستگی دارد و عموما" در کمتر از 72 ساعت سفارش خود را دریافت خواهید کرد. 

ما کالای خریداری شده را به صورت کاملا مطلوب بسته بندی می کنیم تا مطمئن شویم که کالا سالم به دست شما برسد. با این حال چنانچه از کیفیت کالایی رضایت نداشته باشید، می توانید آن را ارجاع یا تعویض کنید.

برای این کار ابتدا باید با وارد کردن ایمیل و رمز عبوری که هنگام خرید در سایت تعریف کرده اید وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت «حساب کاربری من» لیست سفارش ها و وضعیت آنها را مشاهده کنید.

لازم است در اولین فرصت از طریق تلفن و یا فرم ثبت شکایات در سایت، با واحد فروش تماس گرفته و پیگیری کنید.

در مواقع بسیار نادری ممکن است در هنگام پرداخت، شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع نباید نگران باشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.