• فروش عمده و خرده مصالح معماری و دکوراسیون داخلی   .     مشاوره رایگان: ۰9143311123         
مدل های جدید دیوارپوش PVC جدید در دکوراسیون داخلی

دیوارپوش PVC جدید را می توان یکی از جدیدترین مصالح ساختمانی مورد استفاده در دکوراسیون داخلی دانست که به بازار صنعت ساختمان معرفی شده است. تنوع طرح و رنگ دیوارپوش PVC جدید زیبایی خاصی به این محصولات داده و باعث شده تا انتخاب خوبی برای انجام دکوراسیون های داخلی خانگی، اداری و تجاری شده است.
این نوع دیوارپوش یکی از المان های جدید و البته زیبا در دکوراسیون داخلی است که تغییرات چشمگیری در نمای خانه به وجود می آورد. در صورت استفاده درست از دیوارپوش های PVC جدید، به طوری که در هماهنگی کامل با دکوراسیون داخلی باشند، محیطی بسیار شیک توأم با آرامش و دلگرمی در خانه ایجاد می شود. همانطور که می دانید پوشش دیوار یکی از مهم ترین عناصر در تزیینات داخلی است و در زیباتر شدن دکوراسیون منازل و محیط های تجاری بسیار تاثیر گذار هستند.
طرح اصلی دیوار، سقف و کفپوش منزل و یا محیط کار باید به دقت طراحی شوند چرا که به راحتی تغییر پذیر نیستند و شما نمی توانید مانند مبلمان ها هر وقت که خواستید به آسانی تصمیم به عوض کردن آنها بگیرد، بعلاوه زمان بر و پر هزینه نیز هستند. 
به طور کلی دیوارپوش ها را می توان به دو دسته خارجی و داخلی تقسیم کرد که از جنس های مختلفی مانند دیوارپوش چوب، سنگ، سلولوز و در نهایت PVC ساخته و تولید می شوند. از لحاظ کاربردی نیز دیوارپوش ها به سه دسته دیوارپوش های اداری، تجاری و مسکونی تقسیم می شوند. پانل های PVC در سطوح افقی و عمودی تولید می شوند که در نوع عمودی به عنوان دیوار پوش نصب می شوند.


ویژگی های دیوارپوش های PVC جدید

ماده اصلی که در ساخت دیوارپوش های پی.وی.سی جدید به کار می رود پلی ونیل کلراید می باشد که با روکش های متنوع ونیل لمینیت می شود. در تولید این نوع دیوارپوش ها از انواع طرح های زیبای سنگ استفاده می شود و به همین دلیل به این محصولات، دیوارپوش هاس سنگ مصنوعی هم می گویند.
از ویژگی های دیوارپوش PVC جدید (نسل جدید دیوارپوش PVC) می توان به مقاومت در برابر رطوبت به میزان 100 درصد، مقاوم در برابر حلال ها و مواد شیمیایی، مقاومت در برابر حرارت 85 درجه سانتی گراد، عدم اشتعال پذیری هنگام آتش سوزی، وزن کم نسبت به مصالح مشابه، انعطاف پذیری بالا، بدون خوردگی، عایق حرارات و سرما به میزان قابل توجه، عایق صوت و در نهایت قابل شست و شو بودن با مواد شوینده برای محیط های بهداشتنی اشاره کرد که تمامی این ویژگی ها استفاده از دیوارپوش های PVC در سقف و دیوار را بسیار سودمند و ایمن می کند.
بازسازی این دیوارپوش ها بسیار سریع، آسان و ارزان صورت می گیرد و برای نصب آنها نیازی به زیرسازی سطح نیست. به دلیل وزن سبک و حجم پایینی که این دیوارپوش ها نسبت به سایر مصالح ساختمانی دارند، استفاده از دیوارپوش های PVC جدید نسبت به سایر مصالح باعث سبکی در سازه ساختمان می گردد.


کاربرد دیوارپوش های PVC جدید

به دلیل استفاده از طرح های متنوع سنگ، استحکام، و وزن سبکی که این محصول دارد، از دیوارپوش پی.وی.سی جدید در محل های مختلفی می توان استفاده کرد. از دیوارپوش، کفپوش، و قرنیز PVC در اتاق، مابین کابینت، داخل کابین آسانسور، جلو آسانسور، حمام و دستشویی، سالن ها، هتل ها، رستوران ها، مراکز آموزشی، اداری، بهداشتی و آزمایشگاه ها می توان استفاده کرد.
به دلیل مزایای بسیاری که این محصولات دارند، به سادگی می توانند به عنوان جایگزینی مناسب برای سنگ، سرامیک و چوب در محیط های مسکونی، اداری، عمومی و ... مورد استفاده قرار گیرند.
فروشگاه اینترنتی مرمردکو به عنوان اولین مرکز فروش عمده و خرده دیوارپوش، کفپوش و قرنیز PVC جدید انواع دیوارپوش PVC جدید برندهای مرمرپلاست و سامیت را به صورت آنلاین به فروش می رساند.

ورود | ثبت نام افزودن نظر
چرا باید از دیوارپوش و کف پوش PVC جدید استفاده کنیم؟