• فروش عمده و خرده مصالح معماری و دکوراسیون داخلی   .     مشاوره رایگان: ۰9143311123         
چرا باید از دیوارپوش و کف پوش PVC جدید استفاده کنیم؟

اگر چه استفاده از منابع معدنی می تواند یکی از شاخص های رشد و توسعه یک کشور محسوب شود، اما تخریب محیط زیست جهت استفاده از منابع سنگ های ساختمانی و هزینه های بالای استخراج، برشکاری و پرداخت سنگ های طبیعی جهت استفاده در مصارف ساختمانی و ... باعث گشته است تا تمایل به استفاده از دیوارپوش و کف پوش های PVC جدید (سنگ مصنوعی) روز به روز رو به فزونی یابد.
علاوه بر این مشکل، عدم ایجاد تنوع در رنگ های طبیعی، هزینه های بالای حمل و نقل، سنگینی سازه ساختمان و قدرت چسبندگی کم به بدنه ساختمان، از جمله مشکلات سنگ های طبیعی جهت کاربرد در صنعت ساختمان می باشد.
دیوارپوش pvc جدید به دلیل مزایای بسیاری که دارد، جایگزینی بسیار مناسب و مطمئن به جای سنگ، سرامیک و چوب در صنعت ساختمان گشته و توانسته است جایگاه خود را در صنعت ساختمان به دست آورد. استحکام، سبکی، زیبایی، عمر مصرفی بالا و نصب آسان از جمله مهم ترین مزیت های این محصول می باشد. دیگر مزایای این محصول جهت آشنایی بیشتر شما در اینجا ذکر می شود:مزایای نسل جدید دیوارپوش PVC جدید:
- تنوع در طرح و رنگ
- عایق سرما، گرما و صدا
- قابلیت نصب در تمام سطوح
- نصب و بازسازی سریع، آسان و ارزان
- مقاوم در برابر اشعه خورشید
- قابلیت بازیافت و استفاده مجدد
- غیر قابل اشتعال
- مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار
- سبک سازی سازه ساختمان
- بدون نیاز به زیر سازی هنگام نصب

موارد مورد استفاده
1- فضاهای داخلی: سالن پذیرایی، دیوار پشت تلویزیون، اتاق خواب کودک و والدین، بالکن، آشپزخانه، حمام، دستشویی، راهرو و ...
2- فضاهای عمومی: لابی هتل ها، سالن های ورزشی، استخر، بیمارستان ها، داروخانه ها، رستوران ها، غذاخوری ها، مدارس، فضاهای عمومی و اداری دانشگاه ها، سالن های فرودگاه، ایستگاه قطار، فضای اداری کارخانه ها و ...

با نسل جدید دیوارپوش های PVC بیشتر آشنا شوید