• فروش عمده و خرده مصالح معماری و دکوراسیون داخلی   .     مشاوره رایگان: ۰9143311123         
طریقه نصب ورق های ماربل شیت

آموزش نصب ورق های ماربل شیت


پس از خرید ورق های ماربل شیت نوبت به نصب آن بر روی سطح مد نظر میرسد .برای نصب ورق های ماربل شیت ابتدا باید طبق اندازه محل مورد نظر برش داده و سپس بر روی سطح مورد نظر خود می چسبانیم. ورق های ماربل شیت را می توان با ابزار های ساده مانند کاتر در اندازه های مختلف برش داد و بعد از از برش با تا زدن ورق می توانید ورق را به اندازه مد نظر در بیاورید.

در مرحله بعدی نوبت به نصب ماربل شیت و انتقال آن بر روی سطح مورد نظر شما می رسد. در این مرحله تفاوت اصلی این متریال و راحت بودن نصب به شدت چشمگیر خواهد بود زیرا تنها با مقداری چسب مخصوص ماربل شیت شما میتوانید به راحتی و بدون هیچ دردسری ورق ها را بر روی دیوار یا هر مکان دیگر بچسبانید. این چسب ها در مقابل رطوبت نیز مقاوم بوده و به هیچ عنوان در مدت زمان طولانی شل نشده و دیوار را نیز خراب نمیکنند.
پس از چسباندن آسان ورق های ماربل شیت بر روی سطح مد نظر خود حالا نوبت به نصب ابزار های تکمیلی این ورق ها می شود. یکی از نخستین ابزار ها که به ذهن می آید قرنیز است. این متریال دارای بیش از 100 نوع ابزار آلات تکمیلی در رنگبندی متفاوت است و شما می تونید از آلبوم طرح محصولات رنگبندی آنها را مشاهده و محصولات هر رنگ را خریداری نمائید. هدف از نصب این ابزارآلات پوشش دقیق و بی نقص لبه های ورق های ماربل شیت است. هر ابزار در ابعاد مختلفی نیز موجود است و کافیست شما دیوار مدنظر خود را اندازه گیری کنید تا تعداد شاخه های قرنیز مورد نیاز و اندازه قرنیز های شما مشخص گردد. همچنین شما می توانید این ابزار ها را با دستگاه های برش یا فارسی بر به راحتی برش داده و در مکان مدنظر خود به آسانی و به وسیله چسب نصب نمائید.

 
 
ورود | ثبت نام افزودن نظر
فروش اینترنتی دیوارپوش PVC