• فروش عمده و خرده مصالح معماری و دکوراسیون داخلی   .     مشاوره رایگان: ۰9143311123         
فروش اینترنتی لوازم دکوراسیون داخلی

فروش اینترنتی لوازم دکوراسیون داخلی یکی از فعالیت هایی است که کسب و کارهای فعال در این صنعت انجام داده و اقدام به فروش آنلاین لوازم دکوراسیون داخلی می نمایند تا کار انتخاب و خرید این لوازم توسط کاربران و به خصوص فعالان بخش مسکن به سهولت انجام شود. لوازم و مصالح دکوراسیون داخلی از جمله ملزوماتی هستند که جهت زیبایی بخشیدن به محیط های داخلی اعم از خانگی، اداری، تجاری و ... طرفداران بسیاری دارد. صنعت دکوراسیون داخلی یکی از بخش های پرطرفدار در بخش مسکن می باشد که دارای تنوع گسترده ای از انواع محصولات از نظر طرح، رنگ، شکل، نوع و ... می باشد.

لوازم دکوراسیون داخلی
همه مردم دوست دارند خانه ای زیبا، شیک و مدرن داشته باشند که تمام عناصر آن طبق نظر و  سلیقه خودشان طراحی شده باشد.
کاغذدیواری، دیوارپوش PVC، قرنیز و کفپوش PVC، سقف کاذب، و آسمان مجازی از جمله مصالحی هستند که جهت ایجاد فضایی زیبا و دل نشین استفاده های زیادی در دکوراسیون داخلی دارند. تنوع و گستردگی این محصولات از یک سو و افزایش کیفیت و استانداردهای لوازم دکوراسیون داخلی جدید، باعث شده است که علاوه بر استفاده این مصالح در کوراسیون داخلی منازل، از آنها جهت زیباسازی و مدرن سازی فضاها و محیط های داخلی سایر بخش های عمومی مانند هتل ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، فرودگاه ها، محیط های اداری، بهداشتی و سالن های ورزشی استفاده شود.
دیوارپوش پی وی سی جدید که دو سه سالی می شود به بازار لوازم دکوراسیون داخلی عرضه شده کاربرد زیادی در این بخش دارد. استحکام فوق العاده در عین انعطاف پذیری، مقاومت دمایی بالا، قابلیت شستشو، عدم نیاز به زیر سازی، خاصیت ضد آب، نفوذ ناپذیری در برابر حشرات، قابلیت نصب و بازسازی آسان، قیمت ارزان و ... مزایایی هستند که باعث شده این محصول به عنوان جایگزینی مناسب برای سنگ های طبیعی، سرامیک و چوب مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گیرد.
ورق های دیوارپوش پی وی سی سخت با تحولی نوین در صنعت دکوراسیون داخلی، با طرح سنگ مرمر براق در رنگ ها و طرح های متنوع تولید می شود. این ورق ها بهترین راه حل برای انجام نازک کاری و دکوراسیون داخلی است و قابلیت نصب روی دیوارهای هموار و ناهموار را دارد.

لوازم دکوراسیون داخلی
دیوارپوش پی وی سی جدید با طرح ها و رنگ های متنوع و عمر مفید بسیار بالا نیاز به صرف هزینه بالا برای تعمیر و بازسازی مجدد دکوراسیون داخلی را از بین می برد.
فروشگاه اینترنتی مرمردکو به عنوان اولین و بزرگ ترین مرکز فروش عمده و خرده این محصولات، فروش اینترنتی لوازم دکوراسیون داخلی را به انجام می رساند. با خرید آنلاین دیوارپوش پی وی سی و دیگر محصولات و امکان معرفی نصاب در تبریز توسط فروشگاه مرمردکو، خانه ای زیبا، مدرن و دل نشین با کمترین هزینه داشته باشید.

مدل های جدید دیوارپوش PVC جدید در دکوراسیون داخلی