• فروش عمده و خرده مصالح معماری و دکوراسیون داخلی   .     مشاوره رایگان: ۰9143311123         

به برنامه همکاری در فروش خوش آمدید

ایجاد لینک و بنر ادامه ترافیک کلیک ها در "فروشگاه اینترنتی مرمردکو" کسب پورسانت
درخواست شما با موفقیت ارسال شد. به زودی از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

درباره برنامه همکاری در فروش

مدیریت همکاری در فروش، برنامه ای است که در آن شما می توانید از طریق تبلیغ محصولات ما در وب سایت/بلاگ خود، پورسانت به دست آورید. هنگامی که یک کاربر خرید خود را با بازدید از سایت ما از طریق شما انجام می دهد (از طریق لینک محصولی که شما در وب سایت / بلاگ خود منتشر می کنید)، پورسانت به دست می آورید.

نحوه عملکرد برنامه

همکاری در فروش

شاید شما هم کسانی را بشناسید که علاقمند به استفاده از محصولات معرفی شده در این سایت باشند یا اینکه علاقه داشته باشید به عنوان شغل دوم و یا حتی تنهاترین شغل در بازاریابی و فروش محصولات ما با ما همکاری داشته باشید، ما برای همکاری کنندگان در فروش کارمزدهایی در نظر گرفته ایم که به شما امکان می دهد یک شغل لذت بخش و با درآمد مناسب داشته باشید. امکانات نرم افزاری لازم برای تعامل با همکاری کنندگان در فروش نیز در نظر گرفته شده است، پس از ثبت نام از طریق لینک درج شده در بالای این صفحه، نوع کاربری شما به عنوان همکار فروش تغییر خواهد یافت و از این پس قادر خواهید بود با تعرفه ویژه همکاری کنندگان در فروش خرید کرده و درخواست کنید محصول خریداری شده به آدرس مورد نظر شما ارسال شود، دقت داشته باشید که قابلیت تفکیک آدرس ارسال صورتحساب از آدرس ارسال محصول، شما را قادر می کند براحتی سفارش را از مشتریان مورد نظر جذب کرده و در سایت ثبت سفارش کنید و از ما بخواهید کالا را به آدرس شما یا خریدار ارسال کنیم. دانشجویان، افراد شاغل و همه کسانی که تمایل به کار در وقت اضافه یا تمام وقت دارند می توانند با بازاریابی و فروش محصولات ما و یا با معرفی مشتریان، از محل فروش های انجام شده، کسب سود کنند.

مدیریت آمار

از طریق برنامه همکاری در فروش، فرد قادر خواهد بود تمام اطلاعات مربوط به درآمد خود را از طریق پرداخت در هر فروش و پرداخت در هر کلیک، مشاهده کند که در تصمیم گیریها بسیار ارزشمند است. گزارش های ایجاد شده توسط مدیریت آمار موجب صرفه جویی در زمان می شود و تصویر واضح تری از سود و زیان برنامه همکاری در فروش ارائه می کند.

ابزار همکاری در فروش

از طریق ابزار همکاری در فروش ما یعنی “ایجاد لینک همکاری در فروش” و “ایجاد لینک محصول” که به صورت ویژه ای طراحی شده، کاربر می تواند برنامه همکاری در فروش خود را به راحتی مدیریت کند. ایجاد بنرها و لینکهای محصول همکاری در فروش و کسب درآمد از طریق ابزار ما، کاری آسان است.