• فروش عمده و خرده مصالح معماری و دکوراسیون داخلی   .     مشاوره رایگان: ۰9143311123         

مرمردکو

 نمایندگی انحصاری فروش و پخش مصالح دکوراسیون داخلی

فروشگاه مرمردکو از سال 1394 به عنوان اولین مرکز فروش و نصب نسل جدید دیوارپوش، کف پوش و قرنیز PVC فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز کرده است. فروشگاه مرمردکو نمایندگی انحصاری برندهای معتبری نظیر مرمر پلاست، اوجان، آرپان، پارس فریم، الین دکور، بلکا آریا، تکنو ساخت، مرنیکس و سامیت را در اختیار دارد. فروشگاه مرمر دکو محصولات نسل جدید دیوار پوش، کف پوش و قرنیز PVC، کاغذ دیواری، پارکت لمینت، آسمان مجازی، سقف کشسان، ابزار و دیگر محصولات مربوط به معماری و دکوراسیون داخلی را به صورت عمده و خرده به شما مصرف کنندگان عزیز عرضه می نماید. مجموعه مرمردکو خدمات طراحی و اجرای معماری و دکوراسیون داخلی و کار نصبِ محصولاتِ عرضه شده را نیز مطابق درخواست شما بر عهده می گیرد تا اطمینان و رضایت خاطر شما مشتریان ارجمند را همواره برآورده سازد.

با ما تماس بگیرید
تامین کنندگان
همکاران طراح و نصب و اجرا
 نمایندگان فروش و بازاریابان
خریداران عمده
تنوع محصولات

دسته بندی های گوناگون و اختصاصی محصولات فروشگاه مرمردکو از فیلتر های جداگانه ای برای مشخصات محصولات، برندها و قیمت های مربوط به آنها بهره می برد.

کیفیت برتر محصولات

فروشگاه مرمردکو برای فروش و توزیع مصالح دکوراسیون داخلی از نام آشناترین برندهای تولیدی داخلی و خارجی مجوز نمایندگی انحصاری دریافت کرده است.

ارائه خدمات طراحی و اجرا

مرمردکو، خریدِ شما مشتریان عزیز را در مرحله پس از تحویل تمام شده تلقی نمی کند. خدمات نصب و اجرا و پشتیبانی همواره برای انتخاب شما مهیاست.

شیوه توزیع استاندارد

بهره گیری از سیستم مدیریت یکپارچه ERP برای عرضه محصولات تولیدی مطابق با استانداردهای ISO10002, ISO9001 و CE